+90 312 430 28 00 info@duyses.com.tr

Autel İşitme Cihazları

Autel İşitme Cihazları - İtalya

Daha güçlü performans elde etmek için tasarlandı
Araştırmalarımızın temel odak noktası her zaman hastadır. Her türlü ortamı dikkate alarak, her türlü sosyal iletişimi kuvvetlendirmek için çalışıyoruz.

Beta Flex serileri Autel’in kemik iletimi tipindeki en gelişmiş modelini temsil eder. Geleneksel kemik yolu cihazların performansı Autel Beta Flex sayesinde daha yükseğe taşınmıştır. Netice olarak daha yüksek seviyede işitme memnuniyeti sağlamış ve farklı bir dizayn ile mükemmel bir ürün ortaya çıkmıştır.

İşitme protezlerini mükemmelleştirmek için çabuk deforme olan parçalar üzerine odaklandık. Mastoite temas eden vibratörün esnek özelliği uzmanların işini daha da kolaylaştırmakta ve son derece temiz ses göndermemize imkan tanımaktadır.

Araştırma Teknoloji ve İnovasyon
Yeni Beta Flex son 40 yıldır iletim tipi işitme kaybından muzdarip olanların işitme algılarını geliştirmek ve yaşam kalitesini artırmak için yapılmış araştırma, teknoloji ve inovasyon çalışmalarımızın bir sonucudur.

Maksimum performans ile tasarımı bütünleyen, her bir detayı incelikle düşünülmüş ve mükemmel malzemeler ile üretilmiş ürün serileri eşsiz, orijinal ve ayrıcalıklıdır.

Bir İtalyan Tasarımı
Beta Flex klasik, sofistike ve modern tasarımı yanında kullanıcı isteğine göre özel renk seçeneği de sunar.

Kataloğu görmek için tıklayınız
Back to Top