+90 312 430 28 00 info@duyses.com.tr

Unitron İşitme Cihazları

  • Client Name: İsviçre
  • Category:
2
Yes
None
1
Name...
/portfolio/unitron-isitme-cihazlari/
Thumbnail
Başlığa Göre Sırala

Kategoriler

Unitron Moxi
Unitron Moxi Image

Unitron Moxi Fit

Unitron Moxi RIC  işitme cihazı ailesi, eşsiz şık tasarım ve doğal ses kombinasyonuna sahiptir. Şimdi Unitron’un North platformu tarafından desteklenen Moxi, açık kulak işitme cihazlarını yeni boyutlara taşıyor.

Ödüllü Tasarım

Moxi ailesinin iki reddot ödülü (2014, 2015) ve iF Ürün Tasarım Ödülü bulunuyor.

Sizler için özenle tasarlanmış, inanılmaz kompakt gelişmiş Moxi işitme cihazları, konfor, tasarım ve dizaynın yanı sıra yüksek kaliteli görünüm ve izlenim için sizleri bekliyor.

İyi tasarım aynı zamanda kullanım kolaylığı anlamına gelir – Moxi alıcıları bağlamak kolaydır, kodlama işaretleyicileri çok görünürdür ve programlama portlarının bulunması kolaydır.

Unitron Moxi Renkleri

12 renk, zarif dizayn, 5 farklı ses teknoloji seviyesi ile Moxi mükemmel bir tarza sahiptir.

 

 

 

Yenilikçi Teknoloji, İnanılmaz Doğal Ses

Unitron Moxi’nin olağanüstü şık ve küçültülmesine rağmen, ses Moxi’nin gerçekten parladığı yerdir.

SpeechZone özelliğine sahip olan Moxi, ses ortamının ne kadar zor olursa olsun, yönlü mikrofonlarını otomatik olarak konuşma esnasında sıfıra ayarlar. SpeechZone 2, 360 derecelik konuşma algılaması için son derece zor arka plan gürültüsü çekiyor. Bu teknoloji ile, konuşmalarında bir yenilgi yaşamanıza gerek kalmadan partilere ve buluşmalara güvenle katılabilirsin.

Moxi ayrıca, değişen ortamları otomatik olarak tanımlamak için SoundNav, ani patlama sesleri etrafındaki rahatsızlığı azaltmak için AntiShock ve anlaşılabilirliği artırmak için amplifikasyonu rahatça geçirebilmek için Otomatik Uyarlama Yöneticisi gibi kullanışlı araçlar kullanmaktadır.

 

Toz ve Su mu? Biz Bunu Halledebiliriz

Unitron işitme cihazları, bağımsız IP derecelendirme kuruluşu tarafından IP testinden geçirilmiştir.

IP testi, toz ve suya maruz kaldığında bir işitme cihazının dayanıklılığını ölçmek için yapılan test standart protokoldür.  Bütün ürünlerimiz bu sıkı IP testinden geçirilmiş ve mükemmel  bir sonuçlar alınmıştır.
Yalnız kullanıcılarımız için küçük bir açıklama yapmak gerekir. İşitme cihazlarımız tamamen su geçirmez değildir. İşitme cihazları duşta veya yüzerken asla kullanılmamalıdır. Ama cihazınızı lavaboya yanlışlıkla düşürüldüğünde, aniden başlayan bir yağmurdan sonra  zarar görmeyecektir. Yani kısa süreli su temaslarına karşı dirençlidir. Bu tür temaslardan sonra işitme cihazınızı kurutarak  kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.

 

İstediğiniz İşitme Cihazı

North platformu ürünler duyma kayıplı kişilerin aradıkları doğal bir sesi vererek üç faklı teknolojilerin yaratılmasına yol açmıştır.

Anlaşılabilir konuşmalar (Speech Zone2), Otomatik ortam seçimleri (SaundNow) ve Ses Analizoru (Saund Conductor): Bu üç kombine özellik kullanıcıların konuşmayı anlama ile alakalı sorunlarını büyük ölçüde çözecektir.

 

 

Teknoloji ve Konfor Özellikleri

Ek Moxi özellikleri:

  • SoundNav – Yedi farklı ortamı otomatik olarak tanımlar ve sınıflandırır
  • Ses İletken – Ses kalitesini doğal tutmak için her benzersiz dinleme ortamı için dinamik olarak dengeler
  • SpeechZone, SpeechZone 2  – Manuel ayarlamalar yapılmaksızın zorlu dinleme durumlarında otomatik olarak konuşma alanlarına girer
  • Otomatik Uyarlama Yöneticisi – Optimum konuşma anlayışını desteklemek için amplifikasyonu rahatça geçişi
  • Binoral Telefon – Cep telefonundan kablosuz olarak akar veya ayrı aksesuarlar olmadan doğrudan kulağa
  • Pinna Etkisi  – Doğanın gerçek yönü için pinna’nın doğal akustiğini yeniden oluşturur
  • Doğal Ses Dengesi  – Doğal ses kalitesini korumak için işitme cihazının ayarlarını sürekli olarak izler ve düzenler
  • AntiShock – Sesleri tamamen kaldırmadan ani darbe seslerini hafifleterek konuşmanın netliğini korur

 

 

Unitron Stride
Unitron Stride Image

Hasta merkezli tasarım

 

Yeni Stride ailesi, kulak arkası (BTE) ve kulak içi (ITE) stilleri ile daha önce hiç olmadığı kadar konuşmaların üzerinde odaklanmanızı sağlayan teknolojiyi barındırır. Ve ihtiyacınıza göre kendi Stride modelinizi belirleyin.

 

 

 

 

 

     

 

 Teknoloji

İstediğiniz İşitme Cihazı

North platformu ürünler duyma kayıplı kişilerin aradıkları doğal bir sesi vererek üç faklı teknolojilerin yaratılmasına yol açmıştır. Anlaşılabilir konuşmalar(Speech Zone2), Otomatik ortam seçimleri (SaundNow) ve Ses Analizoru(Saund Conductor): Bu üç kombine özellik kullanıcıların konuşmayı anlama ile alakalı sorunlarını büyük ölçüde çözecektir.

 

 

Unitron Stride Renkleri

 

 

 

İzolasyon

Toz ve su? Biz bunu halledebiliriz.

Unitron işitme cihazları, bağımsız IP derecelendirme kuruluşu tarafından IP testinden geçirilmiştir.

IP testi, toz ve suya maruz kaldığında bir işitme cihazının dayanıklılığını ölçmek için yapılan test standart protokoldür.  Bütün ürünlerimiz bu sıkı IP testinden geçirilmiş ve mükemmel  bir sonuçlar alınmıştır.

Yalnız kullanıcılarımız için küçük bir açıklama yapmak gerekir. İşitme cihazlarımız tamamen su geçirmez değildir. İşitme cihazları duşta veya yüzerken asla kullanılmamalıdır. Ama cihazınızı lavaboya yanlışlıkla düşürüldüğünde, aniden başlayan bir yağmurdan sonra zarar görmeyecektir. Yani kısa süreli su temaslarına karşı dirençlidir. Bu tür temaslardan sonra işitme cihazınızı kurutarak kullanmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Teknoloji Seçim Tablosu

 

 

 

Unitron Max
Unitron Max Image

 

Max’la Tanışın

Gürültüyle mücadele ederken aynı zamanda konuşma anlaşılırlığı sağlayan tek Süper Güçlü işitme cihazı.

Süper Güçlü Max 675 ve 13 pil batarya ile beraber yüksek performans özellikleri sunar. Her iki stilleri de yüksek izolasyonu sayesinde su, korozyon ve aşırı sıvı temasından kaynaklanan olumsuz etkilere maksimum koruma sağlar. Kullanılan kaliteli meteryal nedeniyle yüksek ve şiddetli darbelere karşı maksimum direnç sağlar.

Max  ailesinde doğal ortama göre otomatik seçen akıllı ortam tanıma özelliği ile  donatılmıştır.  Ayrıca Max SmartFocus ™ – doğal ses kalitesi, gürültülü ortamlarda üstün anlaşılabilirlik ve farklı ses ortamlarında otomatik olarak  değişen SpeechZone ™ teknolojisini içerir. 6-12 ve 20 Kanal ses işleme teknolojisi ile donatılmış Max serisi Wifi özelliği sayesinde çift kulakla telefon konuşma imkanı sağlar. Ayrıca otomatik adaptasyon özelliği ile kolay adaptasyon süreci tamamlama.

MAX TEKNOLOJİSİ

Smart Focus SP

Süper Güç kategori için tasarlanan SmartFocus SP sinerji ve yönlü mikrofon, konuşma geliştirme, gürültü azaltma ve kazanç performansını optimize etmek için  Otomatik Programı konumunda çalışır. Hastalarınızın farkındalık ödün vermeden, her durum talepleri en iyi şekilde konuşma anlaşılırlığı ve  konfor yaşar.

Otomatik Program

Otomatik Programı yüksek çözünürlüklü sensörler ile  sürekli ortamları analiz  ederek uygun programı kendisi belirleyerek anlaması zor olan ortamlarda dahi yüksek performans sergiler. (Trafik, Grup konuşmaları müzik v.b.)

Güç Uyum Yöneticisi

Bazı kullanıcılar seslerini Greksiz yüksek iseyebilirler. Özellikle Analog teknoloji işitme cihazı kullananlar. Ama uzun vadeli olarak bu yüksek ses işitmesine zarar verecektir. Bu zararı önlemek için Max  belli bir süre sonra yavaş yavaş ideal bir seviyeye getirmek için gücü otomatik olarak  kendisi azaltacak ve hastanın olması gereken seviyede cihaz kullanmasını sağlayacaktır.

 

Frekans sıkıştırma

Çok şiddetli işitme kaybı olan kullanıcılarda  hiç duyulamayan frekanslardaki sesi hasarsız olan frekanslara transver ederek seslerin tam duyulmasını ve konuşma anlaşılabilirliğini sağlamaktadır. Bu konuda endüstri lideridir.

Binaural Telefon

Kablosuz olarak ayrı bir aksesuar olmadan tek tarafta ki telefon sesini her iki işitme cihazına aktararak çift taraflı telefon dinleme yeteneğini sağlar.

 

Kulak kepçesi Etkisi

Pinna etkisi özellikle yüksek frekanslarda, çok daha gerçekçi ses algılamasını ve  kulağın kepçesi doğal akustiği yeniden oluşturur.

 

Antishock

Konuşma konforunu, ses netliğini korumak ve çok yükses ani gelen sesleri baskılamak için kullanılan unitron bilim adamlarının geliştirdiği  ödüllü bir teknolojik gelişmedir.

Şimdi Öğren

Bu endüstri işitme cihazı kullanıcısının tercih ettikleri ayarları öğrenir ve sonraki  kullanımlarda kendi tercihlerini ​​otomatik olarak programda uygular.

 Kendi kendine öğrenme

Hastalarınızın kullanım sırasında kişisel konfor netlik ve ses ayarlamaları da dahil olmak üzere, işitme enstrümanlarını kendi benzersiz dinleme tercihlerini öğretebilir.

 

Unitron Shine Rev
Unitron Shine Rev Image

 

Herkes için doğal ses sunmaktan gurur duyuyoruz

Hastalar tarafından tercih edilen ses kalitesini sağlama güvencesi sunan Era™ platformu tarafından desteklenen Shine™ Rev, bir araya geldiğinde doğal işitmeyi herkesin erişimine açan, sınıfının en iyisi niteliğindeki özellikler sunar.

 

 

Teknoloji

Automic

Sessiz ortamlarda kullanıcılara Automic farkındalık ve dinleme konforu sağlayarak, tek mikrofon girişi sürekli çalışır. Gürültü tespit edildiğinde, duyulabilirliğini korurken, arka plan gürültüsünü azaltmak için yön modu devreye geçer ve arka konumda olan ikinci mikrogon girişi devreye geçer.

 

Gürültü azaltma

Gürültü azaltma  dinleme konforu için,  rahatsız edici gürültü baskılayarak rahatsızlık duymadan her ortamda cihaz kullanabilme olanağını sunar.

 

Konuşma geliştirme

Konuşma geliştirme konuşmalar sırasında gelişmiş konuşma netliği ve konfor için konuşma bölümünün kazancını artırarak yüksek anlaşılabilirlik sağlar.

 

Otomatik Adaptasyon Müdürü

İlk defa işitme cihazı kullanıcıların  seslere alışmasını kolaylaştırmak için otomatik alıştırma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik işitme cihazı kullanımı için adaptasyon sürecinizi geçirmenize yardımcı olur.

Antishock

Konuşma konforunu, ses netliğini korumak ve çok yükses ani gelen sesleri baskılamak için kullanılan unitron bilim adamlarının geliştirdiği  ödüllü bir teknolojik gelişmedir.

unitron aksesuarlar
unitron aksesuarlar Image

Dinleme deneyimini zenginleştirmek

Biz daha iyi işitme için aksesuarları kullanmanın önemine inanıyoruz.  Bu yüzden yaşanılan bir çok sorunu çözmek için aksesuarlar tasarlandı. Kullanımları oldukça basit  olduğu kadar yaşantınıza önemli katkılar  sağlayacağından eminiz.

uControl 2.0 Uygulama

 

 

Uzaktan kumanda 2

Dinleme deneyimi ayarlanması
İşitme cihazına daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Uzaktan kumanda 2 ile fark ettirmeden ve kolayca programlar arasında geçişi sağlayabilir, ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Ustream

Kullanıcılar cep telefonları, televizyonlar ve Bluetooth MP3 çalarlar gibi kablosuz cihazlar ile basit ve işlevsel olarak bağlantı kurabilirler. Böylece bağlantı üzerinden stero ses deneyimine ulaşabilirler.

 

 

 

 

uDirect 3

Mükemmel tasarlanmış bu ürün ile stereo ses ve uzun pil ömrü ile, cep telefonları, televizyonlar, FM alıcıları ve MP3 çalarlar gibi iletişim ve eğlence cihazları doğrudan bağlantı keyfini çıkarmanızı sağlar.

 

 

UMIC

Kaynağından duyun.
Bu kişisel kablosuz mikrofon sistemi, kullanıcıların kalabalık gürültülü ortamlarda bile daha iyi anlamayı sağlamak için tasarlanmıştır.  Ürünü boyun askısı ile boynunuza asabilir ya da klipsle yakanıza tutturabilirsiniz. Konuşma sesleri kablosuz her iki işitme cihazına uDirect 2 ile iletilir.

 

uTV 3

Eğlence
uTV3 ile televizyon dinlemede sorun yaşayan kullanıcılarımız için tasarlanmıştır. uTV3 televizyondan gelen ses sinyallerini anlaşılır ve temiz bir şekilde iki işitme cihazınıza aktarımını sağlar. Böylelikle sesler daha anlaşılır ve daha kalitelidir.

 

iCube II

 iCube II sayesinde kullanıcılar hızlı ve daha kolay kablosuz bağlantı deneyimini sağlayabilirler

 

Unitron Max Image
Unitron Max
  Max’la Tanışın Gürültüyle mücadele ederken aynı zamanda konuşma anlaşılırlığı sağlayan tek Süper Güçlü işitme cihazı. Süper Güçlü Max 675 ve 13 pil batarya ile beraber yüksek per... Daha Fazla
Unitron Shine Rev Image
Unitron Shine Rev
  Herkes için doğal ses sunmaktan gurur duy... Daha Fazla
unitron aksesuarlar Image
unitron aksesuarlar
Dinleme deneyimini zenginleştirmek Biz daha iyi işitme için aksesuarları kullanmanın önemine inanıyoruz.  Bu yüzden yaşanılan bir çok sorunu çözmek için aksesuarlar tasarlandı. Kullanımları oldukça basit  old... Daha Fazla
Back to Top