+90 312 430 28 00 info@duyses.com.tr

Hangi Markalar Var

Duyses Hangi Markalar Var

Hangi Markalar Var

Dünyada kabul görmüş , en son teknoloji işitme cihazı markalarını Duyses şubelerinde bulabilirsiniz. Duyma probleminizi çözmenin birinci şartının iyi bir marka ürün almak olduğunu unutmayın. Duyses olarak sunduğumuz ürünler sizin daha doğal duymanızı ve yüksek sesli ortamlarda gürültüden rahatsız olmamanızı sağlar.

Aşağıda sıraladığımız markalarımızı inceleyebilir size en yakın şubemizde ücretsiz olarak ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

 

 

 

1956 yılında Danimarka da kurulan firma tüm dünyanın kabul ettiği en saygın ve yüksek teknolojik işitme cihazı üreten markalarındadır. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve firmanın dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

 

Unitron İsviçre Merkezli SONOVA gruba aid bir işitme cihazı markasıdır. Dünya da İşitme cihazları konusunda önemli bir konumda olan Unitron, kullandığı teknoloji ve Arge ekibiyle işitme sorunu yaşayan bir çok kişiye yardımcı olmaktadır. Duymanın yanında estetik ve dizayna ayrıca önem veren Unitron, kullanıcıların taleplerini dikkate alarak üretim yapmaktadır.

 

 

Puretone Plc firması M J Choudhry tarafından 1976’da İngiltere’de kurulmuştur. İngiltere’nin ilk işitme cihazları üreticileri arasına giren Puretone 90 ülkeye ihracat yaparak kraliçenin başarılı firmalara layık gördüğü kraliyet nişanını almıştır. Kendini bu işe adamış profesyonellerden oluşan bir ekip, bugünün en ileri mikro teknolojiyi kullanarak ustalıkla birçok çeşit işitme cihazı üretmektedir.

 

 

İtalya da  40 yıldır kemik yolu ve gözlük tipi işitme cihazları konusunda arge ve üretim yapan firma ürünleri duyses tarafından    Türkiye de ki kullanıcılara başarıyla ulaştırılmaktadır. Özellikle Beta Flex modeli ile ürünlerine yeni bir anlayış getiren firma arge  ekibiyle yeni ürünler için çalışmaya devam etmektedir.

 

 

 

Boğaz kanseri nedeniyle total larinjektomi ameliyatı geçiren ve konuşmada sorun yaşayan hastalar için Amerika da üretilmiş bir konuşma cihazıdır.  ROMET® 1979’dan bu yana, bu tür sorunu olan hastalar için dünya çapında kaliteli ürünler üretmeye  kendini adamış ve sürekli kendini geliştirerek bir dünya markası haline gelmiştir.

 

 

Back to Top