+90 312 430 28 00 info@duyses.com.tr

Widex İşitme Cihazları

Widex İşitme Cihazları - Duyses İşitme Cihazı

Widex İşitme Cihazları - Danimarka

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır. Widex İşitme Cihazları Şirketi 'nin dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığımız teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir. Bu teknoloji bizi sektörde bir seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır. Gelişimimize önemli katkılar sağlayan bu yolculuğumuz ve üstün kablosuz teknolojimiz bize dünyanın en iyi dijital işitme cihazı üreticisi olarak inanılmaz fırsatlar sunmuştur.

Duyses İşitme Cihazları Merkezi olarak misyonumuz müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünlerimiz müşterilerimize kolaylıkla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. İnsanların duymalarına yardım etmek bizim işimizdir.

Duyses İşitme Cihazları Merkezi yalnızca ileri teknoloji altyapısına uygun ve kaliteli ürünler kullanır. Bu yüzden işitme cihazı ürünlerini en kaliteli üreticilerden direkt olarak temin eder.

Kataloğu görmek için tıklayınız
Back to Top